Modern Dans Kursu

Modern Dans; görsel sanatların bir koludur. Görselliğin yanında, sanatçının duygularını dışa vurmasının en yoğun şekilde anlatıldığı bu dans için Kybele Sanat Akademisi, siz çocukları ve yetişkinleri bekliyor. Modern dans kursları, sanat akademisi yetişkin modern dans kursu, çocuk modern dans kursu Modern Dans Kursları/İstanbul Modern Dans Kursu/Yetişkin ve Çocuk Modern Dans Kursu

Modern Dans Kursu

Modern dans, oldukça güçlü bir tekniğe sahiptir. Baleden ayrı olarak, estetik ve yumuşaklık aranmayan modern dansta önemli olan hareket prensiplerinin, psikolojik ve sembolik olarak karşı tarafa aktarılmasıdır. Balenin belli klasik sınırları bulunurken modern dans neredeyse sınırları olmayan ve kendine has ekolü bulunan modern dans türü olarak adlandırılmaktadır.

Kendinizi Daha Kolay İfade Edin

Modern dans kursu ile müziğin ritmine ayak uydurabilir ve hisleriniz sizi nereye götürürse o yöne doğru gidebilirsiniz. Özgürlüğünüzü en iyi ifade edebileceğiniz modern dans, vücudunuzu ve ruhunuzu kontrol altına almak için de idealdir. İçinizden geldiği gibi kendinizi ifade etmek, müziğin ritmine kendinizi kaptırarak, duygularınızı açığa çıkarmak için Kybele Sanat Akademisi modern dans kurslarını tercih edebilirsiniz.