Satranç Kursu

Satranç; iyi bir eğitim ile çocuklarda ve yetişkinlerde, yaşamlarının her alanında analitik düşünme yetisinin oluşmasına olanak tanır. Akademik başarıların daha da yükseldiği satranç eğitimi için, Kybele Sanat Akademi kapılarını siz yetişkinlere ve çocuklara açıyor. 

Satranç Kursu

Kaliteli alınacak bir satranç kursu ile akademik başarılar kazanırken, hayatınızı yönlendirecek kararları da çok daha kolay alabilirsiniz. Özellikle konsantrasyon eksikliği olan çocuk ve yetişkinlerde, daha sağlıklı bir konsantrasyon sağlanmaktadır. Hayal gücü daha gelişmeye başlar ve analitik düşünme zekâsı ilerler. Yüzlerce sayıda kombinasyon yapma sınırınızı daha kolay ölçme olanağı bulursunuz.

Satranç ile Hayal Gücünüzü Sınırların Ötesine Taşıyın

Her yaş grubundan insanın rahatlıkla öğrenebileceği satranç, kişinin sınırlarını genişletirken, hayal gücünüzü de en üst seviyelere taşımaktadır. Sabırlı olmanın ötesinde, hayatın zorluklarıyla savaşma yeteneği kazandırır.

Satranç eğitimi alarak hem Türkiye’de hem dünya üzerinde yapılan turnuvalara katılarak, gücünüzü ölçme olanağı bulursunuz.